درباره شرکت

بازرگانی صنعت سایش در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه های گوناگون مرتبط با ابزارهای صنعتی آغاز نمود که در آغاز فعالیت شرکت صرفا محدود به تهیه و توزیع ابزارهای خاص برشی و تراشکاری بود. در سال 1377 مدیریت شرکت تصمیم به تهیه و توزیع انواع سنگ و سنباده های تخصصی نمود. بی شک ارائه خدمات بهتر در هر صنعتی مستلزم پرداختن حرفه ای تر به آن شاخه و مشتری مداری با توجه به معیارهای روز تجارت جهانی می باشد.

در همین راستا با توجه به اینکه روش توزیع کنونی روشی کاملا سنتی می باشد بازرگانی صنعت سایش تصمیم گرفته است علاوه بر تداوم توزیع به روش سنتی حاضر و با هدف خدمت رسانی بهتر و سریعتر به واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام به راه اندازی اولین وب سایت اختصاصی بانک اطلاعات صنعت سنگ و سنباده در ایران نماید و هدف این مجموعه همسو گشتن با معیارهای روز جهانی و فراهم آوردن پایگاهی مطمئن، در دسترس، رایگان و از همه مهمتر فارسی می باشد.

افزون بر این مدیریت بازرگانی صنعت سایش با توجه به نیاز روزافزون به استفاده هرچه بیشتر از سیستم های اطلاع رسانی آنلاین جهان و با هدف هر چه بهتر کردن روند ارائه خدمات خود و صرفه جوئی در هزینه و وقت مشتریان گرامی خود اقدام به راه اندازی اولین فروشگاه مجازی بر روی وب سایت اختصاصی خود نموده است که خریداران محترم بدون مراجعه حضوری به این بازرگانی و تنها از طریق جستجو در سایت می توانند اقدام به خرید و سفارش ملزومات خود نمایند.

امید است تا با انجام این حرکت ما هم سهمی هرچند اندک در پیشبرد صنعت کشور داشته باشیم.

شرکت بازرگانی صنعت سایش آمادگی خود را جهت همکاری با کلیه واحدهای صنعتی و تولیدی اعلام می دارد. در صورت تمایل به همکاری لطفا با ما تماس بگیرید.

 

با تقدیم احترام
فرهاد قاسمی
مدیرعامل